Illikuku
lasteaed
Lasteaed: +372 797 0039
Direktor: Katrin Peil, +372 521 4614, kaari@polva.ee

Riietus

Tubased riided

Riideid valides jälgige temperatuuri rühmaruumis, vajadusel küsige informatsiooni töötajatelt. Jalas on mugavad kõva tallaga, rihmadega kinnitatavad jalanõud, mis võimaldavad lapsel muusikatunnis liikuda, tantsida. Kapis on piisav varu tagavarapesu ja toariideid (vastavalt vajadusele).

Õueriided

Parim riietus on see, mille määrdumisel ei teki probleeme. Laps peab saama õues liikuda, ronida, mängida liivakastis, aga mitte tunda hirmu riiete määrdumise pärast. Jälgida, et riietus oleks lapsele paras, kinnitused ja lukud toimiksid. Vajadusel on lapsel varukindad ja –sokid (olenevalt aastaajast). Segaduse vältimiseks kirjutage veekindla markeriga või tikkige riietusesemetele nimed või märgid.

Sõrmkindaid kannab laps, kes oskab neid ise kätte panna.

Jahedamal perioodil on probleemiks laste kinnaste või mütsi puudumine, need ununevad hommikul tihti autosse.

NB! Palun hoiduge talvel lapsest „kubujussi“ tegemisest. Laps ei saa siis liikuda ja külmetab end paigal seistes rohkem kui liikuv laps. Ringi mütates võib aga juhtuda, et laps lausa aurab, millel on omad tagajärjed.

Lõunauinakuks

Lapse soovil öösark või pidžaama.

Illikukude head kombed

⭐ Rühma tulles pesen käed.

⭐ Olen viisakas ja kasutan sõnu tere, head aega, palun, aitäh.

⭐ Toas kõnnin, jooksen õues.

⭐ Räägin vaikse häälega.

⭐ Mängin sõbralikult.

Illikuku lasteaed

Lasteaed Illikuku on koolieelne lasteasutus, mis võimaldab eelkõige Põlva valla elanikele laste päevast hoidu ja alushariduse omandamist.
© Illikuku lasteaed 2020. Kõik õigused kaitstud.